כלי כתיבה כמתנה מקורית למשרד

מחפשים מתנות מקוריות ושימושיות למשרד? מעוניינים לרכוש לעובדים ולמנהלי המשרד מתנות מדליקות ואיכותיות במחיר משתלם ושווה לכל כיס? הידעתם כי ניתן להזמין עטים וכלי כתיבה אחרים ממותגים כמתנה מקורית לעובדים במשרד וכדי לחלק אותם כמתנה ללקוחות החשובים לצורך פרסום העסק ומיתוגו?

ובכן, כאשר מחפשים רעיונות למתנות מדליקות ומקוריות למשרד, כדאי לפנות לחברה המתמחה ביבוא ובשיווק מתנות, מוצרי פרסום ומוצרים מקוריים ומלהיבים לקידום מכירות. החברה מציעה מגוון רעיונות ומתנות למשרד, לכל תקציב ובכל כמות. רוב המתנות המיועדות למשרד ניתנות למיתוג, כך בעל העסק זוכה פעמיים – גם מתנה מקורית ושימושית לצוות המשרד וגם מתנה מדליקה למיתוג העסק, לחשיפתו ולבידולו מהמתחרים.

מכשירי כתיבה כמתנה מקורית ולא רק כציוד משרדי

בכל המשרדים יש מכשירי כתיבה שונים כחלק מהציוד המשרדי שחובה להחזיק בעסק. מכשירי כתיבה נפוצים שניתן למצוא כמעט בכל משרד הם עטי פיילוט (רגיל או ג'ל) במגוון צבעים, עטים כדוריים בשלל עיצובים, צורות, גדלים וגוונים, עטים מהודרים ואיכותיים כמו פארקר, עץ לחצן עם גריפ, עט ביק ועוד.

לשימוש יומיומי נהוג לרכוש פעם או פעמיים בשנה סטוק גדול של מכשירי כתיבה, ובעיקר עטים מסוג פיילוט ג'ל או כדורי, יש גם סטים של עט חד פעמי במחירים זולים, זהו עט המתאים למשרדים גדולים בהם לקוחות זקוקים לכלי כתיבה כדי לחתום על מסמכים, למלא טפסים שונים, לרשום פרטים ועוד.

מעבר לציוד המשרדי שנחוץ בכל משרד לעבודה השוטפת והיעילה, כדאי גם להזמין כלי כתיבה ממותגים כמתנה לעובדי המשרד. בדרך כלל בוחרים עטים יוקרתיים איכותיים ופופולריים בשוק, וכדי למתג את המתנה נהוג להדפיס או לחרוט על מכשירי הכתיבה.

מכשירי כתיבה שונים באיכות טובה ובעיצוב מקורי וחדשני הם פתרון מצוין ומשתלם כלכלית עבור המעסיקים. אפשר לרכוש כמות גדולה במחיר זול יחסית, עם הדפסה של שם העסק, פרטים ליצירת קשר וכיתוב נוסף בהתאם לצורכי המיתוג והפרסום של המשרד. עטים ממותגים אפשר לחלק לעובדים הנאמנים והמסורים כמתנה לפני החג, בדרך כלל בראש השנה או בפסח, כמתנה לימי הולדת או כציוד משרדי שימושי ואיכותי למשימות היומיומיות של עובדי המשרד.

סט מהודר עם הקדשה אישית

אם החלטתם להעניק כלי כתיבה ממותגים כמתנה למשרד, כדאי לבחור עט איכותי מתוצרת מותג ידוע ומוביל. אפשר להזמין סט מהודר בעיצוב יוקרתי הכולל עט משובח או סט של עט איכותי בעיצוב מקורי עם עפרון מכני ותבליט מעניין ומרשים או הקדשה אישית.

יש מגוון רעיונות לסטים מהודרים וממותגים של מכשירי כתיבה, אפשר גם לשלב בין מספר מוצרים שימושיים המתאימים לעבודה במשרד, לארוז היטב במארז שי יפהפה, ולחלק את המתנה באירוע מיוחד כמו טקס סיום שנה, הרמת כוסית לפני החג, יום הולדת של הבוס ועוד. כדאי לרכוש כמות גדולה יחסית כדי לחלק את מכשירי הכתיבה הממותגים גם ללקוחות חשובים, לספקים ולעובדים נוספים בעסק.