מוצרי פרסום ושיווק למיתוג עסקים

עולם הפרסום הוא זירה לוהטת. ההיצע רחב, התחרות גדולה, הבידול כבר מזמן אינו מותרות, ועסק ששואף להתבלט מעל כולם חייב להשקיע במיתוג. בשנים האחרונות מרבית העסקים בחרו להשקיע פחות בפרינט והקדישו משאבים רבים על מנת להתבלט ברשת האינטרנט בעזרת אתר אינטרנט ופרסום ברשתות החברתיות, אך ככל שחולף הזמן נראה שהזירה האינטרנטית לבדה אינה מספיקה, אף על פי שהיא חושפת את העסק לקהל רחב, ויותר ויותר עסקים קטנים וגדולים משקיעים במבחר מוצרי פרסום ושיווק למיתוג עסקים.

פרסום שפוגש אותך על הדרך

וודאי שמתם לב, שלבנקאי שלכם אוסף עטים עם לוגו של הבנק, ושלחבר הטוב שלכם דיסק און- קי עם לוגו החברה שבה הוא מועסק, ואפילו החולצה והכובע שקיבלתם במירוץ העירוני מציגים את הלוגואים של נותני החסויות השונים. כן, מוצרי פרסום ושיווק למיתוג עסקים פוגשים אותנו בכל מקום, ומבלי שנהיה מודעים לכך אנו נחשפים לרבים מהם יום יום.

אסטרטגיה שיווקית במסווה של מתנה אישית

במרבית החברות הגדולות עסוקים מנהלי משאבי האנוש בדרכים יצירתיות ומקוריות לפנק את עובדי החברה. אחת המטרות בחיפוש אחר מתנות לחגים, שי לסיום קורס או מתנת יום הולדת, היא למצוא את המוצרים הנכונים, שגם יפנקו את העובד וגם יציגו את העסק באותה נשימה לקהל הרחב. שמשיות או מטריות ממותגות הן ללא ספק מוצרי פרסום פופולרים, כיוון שהם תופסים את עיני העוברים והשבים, ומחדירים את המותג לתודעת הציבור.

פרסום שחודר לתודעה ועוקף את הסננים

אנו מוקפים באינספור פרסומות כל הזמן. בשלטי החוצות, בערוצי הרדיו והטלוויזיה, ברשת האינטרנט וביתר ערוצי המדיה. בעוד עודף הפרסום גורם לנו לסנן באופן אוטומטי את המידע שמוצג לנו באופן אגרסיבי, מוצרי פרסום מצליחים להתגבר על הסננים, ולהחדיר את המותג לתודעה שלנו. פרט לכך, מוצרים ממותגים כמו ספלים עם לוגו נחשפים לנגד עינינו פעם אחר פעם, להבדיל מפוסט ברשת החברתית, שאנו נחשפים אליו ורגע אחרי זה הוא איננו, ובמקומו מופיע פוסט חדש של מותג אחר.

חיזוק הקשר עם המותג בקרב העובדים

מתנה פרקטית, שמתאימה לצורכי העובדים בחברה, תסייע גם לחיזוק הקשר בין העובדים למותג ובין העובדים למעסיק. הענקת שי ממותג מביעה את הערכת המעסיק לפועלו של העובד, ומשפיעה באופן פסיכולוגי גם על תפוקתו ורצונו לתרום לחברה.

חפשו מוצרי פרסום ושיווק פרקטיים ואיכותיים

מגוון מוצרי הפרסום והשיווק הקיימים כיום כל כך רחב, שניתן להתאים לכל קהל את המוצר שמתאים במיוחד עבורה. המוצרים המשווקים כיום הם בעלי איכות גבוהה ומאפשרים לבעליהם ליהנות מהם לאורך זמן.  בעת חיפוש מוצרי פרסום כדאי לבחור במוצר איכותי ופרקטי, שמי שיקבל אותו יוכל להשתמש בו שוב ושוב. מגבות רחצה, תיקי גב להדפסה עם פרסונאליזציה, כוס תרמית, בקבוק ספורט, מוצרי קמפינג וכדו' הם מסוג המתנות שכולם ישמחו לקבל ולהשתמש בעת הצורך.

2 ציפורים במתנה אחת

הבחירה במוצרי קד"מ לשיווק ופרסום העסק היא תמיד משתלמת. בחירה מושכלת תסייע לכם להרוויח 2 ציפורים במכה אחת- גם מיתוג העסק, קידומו וחשיפה שלו וגם לקוח או עובד מרוצים.

בבחירת מוצרים פרקטיים ומותאמים לקהל היעד אתם מראים את המחשבה שעומדת מאחורי המחווה, ומדגישים שהמתנה לא ניתנה רק על מנת לסמן וי על המשימה. כשמקבל המוצר יוכל להשתמש בו, הקשר בינו לבין המותג יגבר מיד, כמו גם תחושת ההערכה כלפיכם.

Big surprise מתמחים בהתאמת מוצרי שיווק ומוצרי קד"מ לכל עסק ולכל קהל יעד. נשמח לייעץ ולסייע על מנת שתפיקו את המרב מהמוצרים הממותגים של חברתכם.