whatsapp

מתנות שמפרסמות אותך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מוצרי קד"מ

  מוצרי קד"מ לפרסום ומיתוג עסקים

   

   

  מוצרי קד"מ שכיף לתת וכיף לקבל: שימושיים, מוסיפים צבע לכל סביבה ומעוררים חיוך..

  אם זו קופסת סוכריות צבעונית, כדורי גומי לחץ, אוחז עט לרכב או מחזיקי ידיים לסלולרי, או פשוט צמידי סיליקון בשלל צבעים, עם הדפסה או הטבעה, ואפילו עם שעון דיגיטלי.

  ניתן למצוא גם סיכות דש עגולות וצבעוניות עם הדפסת פרוצס, או מגנט ועוד . מוזמנים להתרשם!

  יכול להיות שיצא לכם להיתקל במושג "מוצרי קד"מ" – האם יש לכם מושג מה הוא אומר? מוצרי קד"מ מקיפים אותנו בחיי היום-יום ואנחנו אפילו לא שמים לב לכך. ההיכרות עם המושג חשובה לכל אחד, ואחת כמה וכמה אם אתם בעלי עסקים או חברות, גדולות וקטנות כאחד. מוצרי קד"מ יכולים לעזור לעסק שלכם להיות הרבה יותר מוכר בציבור ולגרום לקונוטציה חיובית של השם והלוגו שלכם בעיני הקהל הרחב. סיקרנו אתכם? יופי. הכנו עבורכם כמה שאלות ותשובות שכל בעל עסק צריך לדעת בתחום מוצרי הקד"מ.

  מה הם מוצרי קד"מ?

  מוצרי קד"מ, נקראים גם מוצרי קידום מכירות, הם למעשה כל מוצר שהוא שחלק ממטרותיו הוא להוביל לקידום של עסק או חברה מסוימת, ומכך גם להגדיל את המכירות שלה. כל מוצר יכול לשמש כמוצר קד"מ, אך אנשי שיווק וחברות רבות נוטים להשתמש במוצרים בעל פונקציית שימוש מסוימת בתור מוצרי קד"מ כדוגמת עטים, תיקים ועוד.

  האם מוצרי קד"מ באמת יעילים?

  העובדה שעדיין ממשיכים להשתמש במוצרי קד"מ בכל כך הרבה חברות ועסקים לא יכולה אלא להצביע על היעילות שלהם. אמנם יכול להיות קשה למדוד בצורה מספרית את היעילות שלהם, אך תוכלו להיות בטוחים שהשם של העסק שלכם יחרט בזכרונם של אנשים רבים באמצעות שימוש באסטרטגיית קידום זו.

  האם נהוג לעשות אירועים קידומים הכוללים חלוקה של מוצרי קד"מ?

  לחלוטין כן. יצא לכם לראות פעם סלבריטאי או כל אישיות מוכרת אחרת שמשווקת מוצר חדש? תוכלו להיות בטוחים שברוב המקרים מדובר באירוע של מוצר קד"מ. אירועים שבאים לקדם מוצרי קד"מ באים בכל הצורות ובכל הרעיונות הכי יצירתיים שיש החל מערב השקה במסעדה ועד לאירוע מפוצץ שנמשך שבוע ימים. עסקים רבים נוהגים להזמין סלבריטאים ואנשים מוכרים שיצטלמו עם מוצרי הקד"מ שלהם ויעזרו להם להפיץ אותם עוד יותר רחוק לקהלים חדשים.

  אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הנוגע למוצרי הקד"מ. במידה והצלחנו לשכנע אתכם. אנחנו ב"ביג מרקט שיווק" נשמח לעמוד לשירותכם במידה ותרצו להזמין ולהפיק מוצרי קד"מ גם עבור העסק שלכם. אנחנו מתחייבים לספק לכם את המוצר האיכותי ביותר שיעשה עבורכם את אפקט השיווק המקסימלי.

  השם "מוצרי קידום מכירות" יכול להישמע מובן מאליו, אך האם עצרתם לרגע לשאול מה הוא בעצם אומר? האם אתם באמת יודעים אלו מוצרים נכללים תחת הקטגוריה של מוצרי קידום מכירות? במידה ואתם בעלי עסק או חברה ואתם רוצים לדעת קצת יותר על מוצרי קידום מכירות אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. אספנו עבורכם תשובות לכמה מהשאלות שחוזרות על עצמן כשמגיעים לדבר על מוצרי קידום מכירות.

  אז מה זה בכלל מוצרי קידום מכירות?

  מוצרי קידום מכירות הם שם כולל למגוון רחב של מוצרים שמטרתם העיקרית (מלבד השימוש המובן מאליו שלהם) היא להוביל להכרה רחבה יותר של שם המותג ולקדם את מכירות החברה. מוצרי קידום יכולים להיות כל מוצר שהוא בתנאי כי הוא נושא עליו כל דבר המצביע על כך שהוא שייך לאותה חברה כדוגמת לוגו או סלוגן.

  אלו מוצרים נחשבים מוצרי קידום מכירות?

  כמעט כל מוצר יכול להיחשב כמוצר קידום מכירות. לרוב, בעלי עסקים ואנשי שיווק יעדיפו להשתמש במוצר בעל פונקציה מסוימת או מוצר שסביר שיעשו בו שימוש בתור מוצרי קידום מכירות. זה לא נדיר לראות מגבות ממותגות, מטריות ממותגות, ספלים ממותגים, עצי ריח ממותגים לרכב ועוד.

  מיהו קהל היעד של מוצרי קידום המכירות?

  תלוי מאוד בחברה שמשווקת את מוצרי הקידום. לעיתים קהל היעד הוא העובדים של אותה חברה, לפעמים הם מכוונים ללקוחות פוטנציאלים, לעיתים ללקוחות קבועים ואפילו לקהל הרחב. מוצרי קידום מכירות יכולים לגרות קהלים רבים באוכלוסייה, ולכן על בעל העסק להחליט עבור מי הוא משווק אותם.

  האם מוצרים שנעשים בשת"פ נחשבים כמוצרי קידום מכירות?

  ודאי. חברות רבות פועלות בשיתוף פעולה על מנת לייצר מוצר קידום מכירות מסוים שיכול להועיל לשתי החברות. הדבר דורש חשיבה יצירתית של שני הצדדים והסכמה על המוצר עצמו ועל הדברים המוצגים עליו, אך הדבר לחלוטין אפשרי וחברות רבות בשוק נוהגים לעשות זאת.

  מוצרי קדמ

  אנחנו מקווים שעשינו לכם קצת סדר בכל הנגוע למוצרי קידום מכירות. במידה וסיקרנו אתכם ואתם רוצים להתחיל להשתמש בהם בעצמכם – אנחנו ב"ביג מרקט שיווק" נשמח לעמוד לשירותכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ויחד נוכל ליצור את מוצרי קידום המכירות שיקפיצו את העסק שלכם כמה צעדים קדימה.

  בין הלקוחות שלנו

  מתנות שמפרסמות אותך

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בניית אתר קטלוג